ДОМАШНІ АПЕРИТИ ТА ДІЖЕС (Paperback)

ДОМАШНІ АПЕРИТИ ТА ДІЖЕС By Ларис&#107 Cover Image
$41.99
Out of Stock; Usually Arrives in 7-10 Days
(This book cannot be returned.)

Description


Ласкаво просимо у світ аперитивів і дижестивів ручної роботи У цьому посібнику ми проведемо вас у подорож мистецтвом створення вишуканих еліксирів, які піднесуть ваші страви на нову висоту. Незалежно від того, чи ви досвідчений міксолог, чи допитливий домашній бармен, ви збираєтесь відкрити для себе 100 унікальних і ароматних рецептів, які спокусять ваші смакові рецептори та вразять ваших гостей.


Аперитиви та дижестиви - це більше, ніж просто напої; це освічені часом традиції, глибоко вкорінені в кулінарній культурі. Аперитиви пробуджують ваш апетит, готуючи ваші почуття до майбутнього бенкету, тоді як дижестиви заспокоюють і допомагають переварити ситну їжу. Це підставки для книг у кулінарній пригоді, що покращує загальне враження від обіду.


У цій колекції ви знайдете широкий спектр рецептів, від класичних сумішей до інноваційних творів, які створені для задоволення різноманітних смаків і випадків. Кожен рецепт ретельно розроблений, і ми надаємо вам покрокові інструкції, щоб навіть новачки могли оволодіти мистецтвом приготування аперитиву та дижестиву.


Отже, якщо ви влаштовуєте вишукану вечерю, насолоджуєтеся тихим вечором удома чи просто прагнете дослідити світ ароматних еліксирів, цей посібник стане вашим пропуском у світ смаку та елегантності. Давайте разом вирушимо в цю чудову подорож.Product Details
ISBN: 9781835834381
ISBN-10: 1835834388
Publisher: Not Avail
Publication Date: November 20th, 2023
Pages: 212
Language: Ukrainian