BaŞlangiçlar İçİn Mükemmel Çerez Yemek Kİtabi (Paperback)

BaŞlangiçlar İçİn Mükemmel Çerez Yemek Kİtabi By Pinar Kahraman Cover Image
$46.98
Out of Stock; Usually Arrives in 7-10 Days
(This book cannot be returned.)

Description


erez kelimesi, Hollandaca "koekje" veya "koekie" kelimesinden t retilen "k k kekler" anlamına gelir. erezler, daha d ş k oranda sıvıya ve daha y ksek oranda şekere ve yağa una sahip olmaları dışında, keklerle aynı Malzemelerden bir oğunu i erir.


Kurabiye tarifleri sayısız şekil, tat ve dokuda hazırlanabilir ve's slenebilir. G r n şe g re her lkenin bir favorisi var: Kuzey Amerika'da ikolatalı; Birleşik Krallık'ta bu kurabiye; Fransa'da samur ve bademli kurabiye; ve bisk visi İtalya'da.


Kurabiye Tarifleri genellikle hamurlarının veya hamurlarının akışkanlığına g re sınıflandırılır ve bunların oluşturulma şeklini belirler - Barlar, D ş r lm ş, Buzluk / Buzdolabı, Kalıplanmış, Preslenmiş veya Haddelenmiş. Ayrıca bazı erez t rleri diğerlerinin alt t rleridir. Hazırlanacak kurabiye tarifinin t r karıştırma y ntemini belirler, ancak oğu i in geleneksel kek veya krema y ntemi kullanılır. erezler fırınlanabilir veya fırınsız olarak adlandırılabilir; burada Rice Krispies Treats, yulaf ezmesi, fındık, kuru meyve veya hindistancevizi gibi yemeye hazır tahıllardan yapılabilir ve pişmiş bir şurup veya ısıtılmış şeker bazıyla bir arada tutulabilir. eritilmiş marshmallow ve tereyağı gibiProduct Details
ISBN: 9781837621217
ISBN-10: 1837621217
Publisher: Pinar Kahraman
Publication Date: August 9th, 2022
Pages: 260
Language: Turkish